Váhové zatížení Salomon

Váhové zatížení pro běžecké lyže Salomon

 

 Návod k použití běžky Salomon

Naším cílem je co největší spokojenost uživatele s našimi výrobky, a proto si dovolujeme upozornit na několik skutečností, o kterých je dobré před zakoupením vědět.

 

UPOZORNĚNÍ: Běžecké lyžování zahrnuje určitá rizika a zranění jsou běžným a obecným jevem i tohoto sportu. Systém lyže – obuv – vázání není konstruováno jako odjišťovací, což znamená, že se při pádu automaticky neuvolňuje. Není možné předvídat každou situaci a proto ani neexistuje záruka na bezpečnost. Je třeba dodržovat obecná pravidla a zásady lyžování. Všechny Salomon běžecké lyže jsou určeny pouze k jízdě na sněhu.

 

Životnost a funkčnost Vašich lyží závisí také na jejich správném udržování a ošetřování.

 

před každým použitím lyží je nutno zkontrolovat jejich stav, abyste předešli případným problémům na trati. vždy pečlivě zkontrolujte stav skluznice; jestliže se skluznice po několika dnech lyžování stává vysušenou (zbělení skluznice), je nutno ji navoskovat; voskování za tepla je účinnější a vydrží déle než studený vosk; jestliže je skluznice poškrábaná , svěřte její opravu autorizovanému prodejci nebo servisu. doporučujeme uskladňovat Vaše lyže na suchém a dobře odvětraném místě po každém lyžování doporučujeme lyže do sucha vytřít měkkým hadříkem. nedoporučujeme používat agresivní čističe; detergenty a rozpouštědla mohou poškodit povrch lyže. doporučujeme transportovat lyže sepnuté páskami tak, aby nedocházelo k poškození skluznice. doporučujeme používat lyže k účelu ke kterému byly vyrobeny – bruslení, klasika,kombi. veškeré opravy svěřte autorizovanému prodejci značky Salomon

 

PREVENCE : Nezapomeňte, že bezpečnost při lyžování závisí hlavně na Vás samotných. Nepřeceňujte své schopnosti. Nelyžujte pokud jste unaveni, pod vlivem alkoholu, nebo drog. Vybírejte si terén dle svých schopností a řiďte se doporučeními v lyžařském středisku. Sledujte ostatní lyžaře kolem a nekřižujte jim trať. Nezastavujte na nepřehledných místech.

 

Vaše zodpovědnost: Váš zdravotní stav by měl být dobrý Nelyžujte, pokud jste pod vlivem alkoholických nápojů nebo drog Pokud chcete použít lyžařský vlek, měli byste se před tím zaškolit v oblasti nastupování, jízdy a vystupování z vleku Vaše zodpovědnost se vztahuje bez omezení k předchozím bodům.

 

G1/ G2 /G3 /G4 base- Univerzání bez-údržbová slinutá UHDPE skluznice: G2 "Grip & Glide" - Unikátní nevoskovaná část skluznice, která dosahuje nové úrovně výkonu pro odraz a skluz díky vylepšené skluzové zóně & ostřejšímu záběru hran G5 Zeolit base - Exkluzivní výkonnostní skluznice série World Cup s přídavkem ZEOLITU pro zlepšení absorbce vosku a záruky lepšího a delšího skuzu. Velmi vysoká molekulární váha, černý uhlík a vlastnosti průmyslového zeolitu. S-Cut – S vykrojení. Jemný oblouk s nejužší částí posunutou směrem k vázání pro zlepšení kontroly a ovladatelnosti. World Cup grinding- Extra jemná World Cup skluznice broušená kamenem pro nejlepší výkon Densolite 100/2000/3000 - Lehké a pevné jádro tvořené vrstvou z jednosměrných/dvousměrných/třísměrných skleněných vláken a vytvarované pěny Densolite Nomex - Ultralehké kompozitní jádro ve tvaru včelí plástve kombinované s karbonem, obal ze skleněného vlákna a tenké dřevěné boční stěny poskytují maximální lehkost a tuhost.

 

Dodržování výše uvedených zásad povede k Vaší i naší spokojenosti. V případě nerespektování pokynů nemůžeme bohužel reklamaci uznat.