Sterydry univerzální vysoušeč a sterilizátor

Doprava zdarmaNa prodejně
Výrobce:
Teplo Uš
Kód:
Sterydry
Dostupnost:
2 ks
2 990 Kč -500 Kč (16,7%) 2 490 Kč
Skladem na prodejně Jeden nebo více ks prodejna - expedice ihned.

Sterydry univerzální vysoušeč a sterilizátor

Už nikdy páchnoucí boty Nepříjemný zápach pochází z plísní a bakterií, které jsou způsobeny kombinací vlhkosti a potu. Zápach nezůstane pouze v obuvi, ale šíří se po celém domě. Mimo to, plísně a bakterie jsou nezdravé a to může vést k celé řadě nepříznivých vlivů na pokožku.

Sterydry je snadno ovladatelný. Jediné, co musíte udělat, je umístit na boty na držáky. Sterydry automaticky spustí předem nastavený program a během půl hodiny vaše boty budou svěží a suché. Sterydry má také manuální nastavení, které je užitečné, když boty jsou více zapáchající nebo mokré.

Možno použít na boty, ponožky, přilby, rukavice a další vybavení.

Sterydry-technické parametry:

  • napětí 220V/50 Hz
  • rozměr 28x18x32 cm
  • materiál ABC
  • váha 1,3 kg
  • výkon sterilizace a odstraňování pachů 7 W Vysoušení 20-300 W kmitočet 50 Hz-60 Hz
  • ozon 50 mg/h
  • tepelná pojistka
  • tichý chod

Sterydry návod:

Po umístění vysoušené věci začne Sterydry automaticky vysoušet a sterilizovat. V průběhu sušení a sterilizování můžete měnit teplotu a čas pomocí tlačítek + a -.V případě nutnosti opakování procesu, stačí vysoušenou věc sejmout a opět nasadit. Tím se celý proces spustí znovu.

Nejčastější dotazy

Co je sterilizace boty?

Dezinfekce je proces čištění používá k destrukci mikroorganismů. Sterydry využívá aktivní kyslík, nazvaný ozon, který zabíjí plísně a bakterie. Ozon je ve vzduchu cítit.  Vůně je podobná tomu, co cítíte, když jdete ven po dešti nebo bouřce. Toto množství,  je zcela neškodné. Je doporučeno umístit vysoušeč v dobře větrané místnosti. Nebo otevřít okno, když je v provozu.

Pro jaký typ obuvi je standardní nastavení Sterydry? 

Standardní nastavení je nejvhodnější pro syntetické sportovní boty. Program začíná s 5 minut sterilizace a poté pokračuje s 20 minutách sušení při 60 stupních Celsia.

Jaká je ideální teplota pro sušení kožené boty?

Nejlepší je sušit kožené boty při teplotě 45 stupňů Celsia.

Je možné použít Sterydrypouze k sušení? 

Ano, můžete vypnout funkci sterilizační snížením časovač na 0 minut. To vám umožní používat Shoefresh k sušení nebo ohřívání pouze boty. Ideální, když jdete ven na procházku v zimě. 

Jak si udržovat Sterydry čisté?

Stačí použít vlhký hadřík, případně s trochu mýdla. 

Jak bezpečné je Sterydry?

Sterydry je 100% bezpečný a CE certifikát. 

Tipy pro bezpečné používání 1. Vždy být opatrný jedná se  o elektronické zařízení. Použijte svůj zdravý rozum. 2. Používejte Stedydry v dobře větrané místnosti, ne v místnosti, kde se stále zdržujete. Stedydry používá ozón, pro efektivní zbavení zápachu. Příliš mnoho ozónu může způsobit bolesti hlavy nebo dýchací problémy. 3. Umístěte stroj na pevný povrch a ujistěte se, že je dostatek prostoru za strojem, a volný přívod vzduchu. 4. Voda, přicházející z bot může odtékat z dolní části Sterydry. Pokud se na přístoj dostane nadměrné množství vody, udržujte přístroj vypnutý po dobu 24 hodin v suché místnosti. Příliš mnoho vody může poškodit Stedydry. 5. Nikdy neponořujte Stedydry do vody.

S výběrem vám odborně poradí

Petr

Petr

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–18:00.